<style> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Gabinet

Wizytę w gabinecie stomatologicznym większość z Państwa kojarzy się z bólem, stresem i nieprzyjemnymi zabiegami. Dlatego też zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu i przekonania się że tak nie musi być. Podstawowym moim celem jest zapewnienie pacjentom bezbolesnego i komfortowego leczenia w miłej i przyjaznej atmosferze. Obecnie wszyscy mamy mało czasu, wiec aby nie musieli państwo czekać na wizytę w poczekalni proszę o wcześniejsze ustalenie wizyty telefonicznie lub E-MAILEM. Zawsze staram się dopasować najbardziej państwu pasujący termin wizyty.

Obecnie w naszej przychodni mieści się również pracownia techniki dentystycznej. Dzięki możliwości bezpośredniej współpracy z pracownią protetyczną mogę zapewnić moim pacjentom najwyższej jakości leczenie protetyczne. Istnieje możliwość indywidualnego doboru np. koloru i kształtu zębów co wpływa znacząco na lepszą estetykę i naturalność uzupełnień protetycznych oraz tym samym większe zadowolenie pacjentów
Gabinet mieści się w prywatnej przychodni lekarskiej „Midimed” na osiedlu Kurdwanów istniejącej od 2002r.
Dla wygody zmotoryzowanych pacjentów bezpośrednio przed budynkiem znajduje się wygodny parking.

Referencje

Studia na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyłam w 1999r. Następnie po skończonym stażu pracowałam przez parę lat w przychodni specjalistycznej dla dzieci i młodzieży oraz kilku gabinetach prywatnych, gdzie zdobywałam potrzebne doświadczenie zawodowe. Stomatologia jest bardzo intensywnie rozwijającą się nauką, dlatego pragnąc zagwarantować moim pacjentom kompleksowe i profesjonalne leczenie stomatologiczne w oparciu o najnowszą wiedzę i nowoczesny sprzęt ciągle podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach podyplomowych. Szczególnie interesuję się endodoncją i protetyką oraz stomatologią dziecięcą z racji doświadczenia w pracy z dziećmi.

Moje certyfikaty